Web | Chat | Kurzovní lístek

BTCfond.com - 6% měsíční zhodnocení pro aktivní uživatele


#1

Představuji Vám zajímavý investiční projekt BTCfond, který najdete na stránkách www.btcfond.com. Jak už název napovídá, jedná se o Bitcoinový fond. Založila ho skupinka nadšených kryptonadšenců a jejich hlavním cílem je propagace Bitcoinu a jiných kryptoměn.

Vymysleli a zprovoznili zajímavý motivační systém. V BTCfondu najdete dva druhy zhodnocení. Pasivním vkladatelům nabízí 2% p.m. (per mensem, úrok za 1 měsíc) a lidem, kteří budou aktivní v osvětě kryptoměn nabízí trojnásobek, tedy 6% p.m.

Uživatelé, kteří chtějí získat měsíční zhodnocení 6%, musí vyvíjet aktivitu. Přesněji propagační aktivitu ohledně BTCfondu a kryptoměn obecně, konkrétně psát inzeráty, vkládat články na blogy, přispívat do diskuzí a fór apod. Tedy jednoduché činnosti, které zvládne prakticky každý počítačově gramotný člověk.

Protože vklady a výběry probíhají přes Bitcoin, musí se případní zájemci o investici naučit pracovat s Bitcoinem, založit si BTC peněženku, vyzkoušet směnárny apod. Když tedy propagujete BTCfond, propagujete tím i kryptosvět.

Protože je Bitcoin hodně volatilní a nové lidi by to mohlo odradit, je samotný fond vedený v Kč, tedy funguje jako stablecoin (podobně jako Tether). Bitcoin se využívá pouze na vklady a výběry z/do fondu.

Důkazy o vaší propagační aktivitě ukládáte ve svém profilu. Každá reklamní aktivita je jinak bodově ohodnocena (např. inzerát, fórum atd za 1 bod, článek za 10 bodů atd). Vždy když vložíte novou aktivitu, získáte body aktivity, což vám zaručuje pro daný den poměrnou část z 6% měsíčního zhodnocení. Po půlnoci se zhodnocení připočte k vašemu zůstatku a sníží se vám číslo aktivity o 1 bod. Dokud budete vyvíjet aktivitu a udržovat své číslo aktivity nad 0, budete mít 6%. Pokud po půlnoci bude vaše aktivita na 0, pak získáváte za daný den 2%. Stačí pak kdykoliv zase začít propagovat BTCfond a zvýšíte si opět své zhodnocení.

Další informace najdete na stránkách www.btcfond.com.