Web | Chat | Kurzovní lístek

Initiative Q


#1

Initiative Q

Lidé okolo PayPalu založili stejnojmennou elektronickou měnu – platební systém, který slibuje, že vše sjednotí, zrychlí, zefektivní. Má to ale háček že měna se musí nejprve dostat mezi lidi. Do budoucna by měl bejt kurz Q rovno dolaru. Registrace je možná jen za pomoci pozvánky. Kdo dostane pozvánku do Q jako první, dostane i také nejvyšší počáteční obnos v Q, který se postupně snižuje. Každý pozvaný uživatel, kterého ten, od koho pozvánku dostal, autorizuje (aby se do systému nedostali boti), zároveň může rozdat skrze odkaz dalších několik pozvánek.
Tvůrci Paypalu, udělali novou kryptoměnu a tímto způsobem ji dostávaj mezi lidi a rozdávají zadarmo coiny, až bude zájem klientů podle požadavků tvůrců, tak ji uvedouna burzu.
Píše se o tom na hodně webech, že by to mělo mít potenciál a převálcovat všechmy cryptoměny, protože to bude uzce zpřažené s paypalem.

Iniciativa Q je pokusem ex-PayPal vytvořit nový platební systém namísto kreditních karet, které byly navrženy v padesátých letech minulého století. Systém používá svou vlastní měnu Q a přimět lidi k tomu, aby začali používat systém, jakmile je připraveni, přidávají Qs zdarma lidem, kteří se zaregistrují nyní (částka klesá, jak se více lidí připojuje - tím lépe se připojit brzy). Registrace je zdarma a vyžadují pouze vaše jméno a e-mailovou adres.
Není co ztratit, ale pokud se tento platební systém stane světovou špičkovou platební metodou, Vaše Q může mít vysokou hodnotu.
Jestli jste před sedmi lety nestihli zainvestovat do Bitcoinu, neměli by jste si to nechat ujít.

Tento odkaz přestane fungovat, jakmile jsem mimo pozvánky. Dejte mi vědět, až se zaregistrujete, protože vás musím ověřit.

Zde je moje pozvánka: https://initiativeq.com/invite/BBJPuh2h7